Informacje Powiatowe

 

Bieg w Szuwarach to impreza, która organizowana jest corocznie przez Powiat Gostyniński już po raz szósty!
Bieg organizowany jest specjalnie z myślą o miłośnikach sportu – dla pasjonatów biegania w terenie i ma formę towarzyskiego biegu rozgrywanego w pięknej, leśnej scenerii wokół jeziora Białe.
Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Biegu w Szuwarach!
Zapisy ruszą 18 września, a zakończą 5 października 2023 roku - zostały jeszcze 4 dni!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!
Link do formularza zgłoszeniowego: https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=5&idp=0...

 

 

26 września 2023r. zostało podpisane porozumienie o współpracy w zakresie realizacji zajęć praktycznych w Oddziale Przygotowania Wojskowego pomiędzy 6 Mazowiecką Brygadą Obrony Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Radomiu reprezentowanym przez płk. Witolda Bubaka, a dyr. Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego Panem Wojciechem Kiełbasą.
Uroczyste podpisanie porozumienia odbyło się w obecności Starosty Gostynińskiego Pana Arkadiusza Boruszewskiego oraz zastępcy dowódcy ppłk. Arkadiusza Kawki

 

 

W dniu wczorajszym 26 września 2023 roku, w Sali Posiedzeń Starostwa Powiatowego w Gostyninie odbyło się spotkanie Zarządu Związku Wysiedlonych Ziemi Łódzkiej Koło w Gostyninie. Było to coroczne spotkanie członków Związku. Podczas spotkania Prezes Związku Wysiedlonych Ziemi Łódzkiej Koło w Gostyninie Pan Andrzej Pawlikowski omawiał m.in.: sprawozdanie z minionego roku działalności Związku, omówienie spraw organizacyjnych i bieżących.

Zjazd członków organizacji przebiegł w miłej i sympatycznej atmosferze.