Wyszukaj

Wspieraj Lokalnie 2023

Zmień wielkość czcionki:

2023 01 09 09 12

 Aby przejśc do aplikacji, kliknij na zdjęcie lub skorzystaj z linku:

https://www.pitax.pl/rozlicz/starostwo-powiatowe-w-gostyninie/

 

Szanowni Państwo,

Starostwo Powiatowe w Gostyninie przystąpiło do projektu Wspieraj Lokalnie. Jego celem jest pomoc naszym lokalnym Organizacjom Pożytku Publicznego w zebraniu dodatkowych środków finansowych.

Ideą projektu jest udostępnienie Państwu całkowicie bezpłatnej aplikacji do rozliczania PITu. Nie trzeba instalować jej na swoim komputerze. Pozwala ona w prosty sposób przekazywać część naszych podatków miejscowym Organizacjiom Pożytku Publicznego. W ten sposób nasze pieniądze zostają w lokalnej społeczności i pomagają w jej rozwoju. W aplikacji znajdziecie Państwo listę wszystkich Organizacji Pożytku Publicznego działających na terenie Powiatu Gostynińskiego.

Ponadto aplikacja jest korzystna również dla Państwa - sama podpowiada z jakich ulg możemy skorzystać. Oszczędzając własne pieniądze możemy wesprzeć społeczników i aktywistów działających w okolicy. Nie ponosząc żadnych dodatkowych nakładów możemy razem zatroszczyć się o innych.

Pamiętajmy, że Organizacje Pożytku Publicznego działające w naszym powiecie to wspólne dobro. Sprawiają, że nasza „Mała Ojczyzna” staje się miejscem, w  którym lepiej się żyje. Na co dzień możemy zobaczyć efekty ich pracy. Przekazując 1,5% naszych podatków właśnie na nie, wspieramy je w ich staraniach.

Darmowy Program PIT PITax.pl Łatwe podatki realizowany w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

 

 

 

Izabela Ślusarska