Wyszukaj

Uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie absolwentów GCE

Zmień wielkość czcionki:

Uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie absolwentów GCE

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym pożegnano jednocześnie absolwentów branżowej szkoły pierwszego stopnia.

Dyrektor szkoły Wojciech Kiełbasa rozpoczął uroczystość od przemówieniem cytatem Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego o przebytych drogach. Serdecznie podziękował również za wspólnie przebytą „drogę” podczas edukacji w GCE życząc jednocześnie, aby z wiarą w siebie szli przez dalsze życie.

Z uwagi na liczne obowiązki Starosty Gostynińskiego Arkadiusza Boruszewskiego w tym dniu–Starostę reprezentował Pan Janusz Brudnowski, który odczytał list z gratulacjami oraz życzeniami odwagi w sięganiu po nowe doświadczenia.

Staroście udało się dotrzeć w trakcie wydarzenia, zdążył osobiście pogratulować absolwentom ukończenia szkoły, podziękował za współpracę m.in. przy zbieraniu i magazynowaniu pomocy żywnościowej oraz rzeczowej dla uchodźców z Ukrainy, jak również życzył, aby dalsza ścieżka życiowa była usłana różami, a czas spędzony w murach szkoły był miłym wspomnieniem towarzyszącym przez całe dalsze życie.

Zdjęcia: Gostynin24.pl

x1x2x3x4x5x6x7

Witold Modrzejewski