Informacja o niezwłocznym zgłoszeniu wypadku do KRUS  

Zmiana Zarządzenia Starosty Gostynińskiego - Wydział Komunikacji

Wyszukaj

Podpisanie umowy na wykonanie projektu budowy ścieżki rowerowej

Zmień wielkość czcionki:

Podpisanie umowy na wykonanie projektu budowy ścieżki rowerowej w ciągu Drogi Wojewódzkiej nr 577 w miejscowości Czyżew, Brzezia i Szkarada

            W dniu 29 kwietnia br. w budynku świetlicy wiejskiej w Sannikach z udziałem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Wicestarosty Gostynińskiego Marii Wróblewskiej   i Burmistrza Miasta i Gminy Sanniki Gabriela Wieczorka odbyło się uroczyste podpisanie umowy z biurem projektowym URBAN MEDIA Ewa Urban na opracowanie dokumentacji projektowej dot. ponad 9 km budowy ścieżki rowerowej w ciągu DW 577 na terenie Miasta i Gminy Sanniki w miejscowościach Czyżew, Brzezia i Szkarada. Zakres planowanej budowy inwestycji nie jest przypadkowy-został wskazany po analizie statystyki wypadków i zdarzeń drogowych w ostatnich latach.

            Wartość projektu to prawie 3 mln zł, z czego ponad 2,7 mln zł na ten cel przeznaczył Samorząd Województwa Mazowieckiego, 150 tys. zł pochodzić będzie z budżetu Miasta i Gminy Sanniki oraz 150 tys. zł z budżetu Powiatu Gostynińskiego.

Tekst; J. Brudnowski Wydział Promocji Starostwo Powiatowe w Gostyninie.

Zdjęcia; E. Sawicki Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

sa1sa2sa3sa4

Witold Modrzejewski