Wyszukaj

Nasi uczniowie znów pojadą na zagraniczne praktyki.

Zmień wielkość czcionki:

learn 1996845 1920 


Narodowa Agencja Programu Erasmus + ogłosiła wyniki konkursu w ramach akcji 1– Mobilność uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w programie Erasmus+ w roku 2020.

O zagranicznych praktykach mogą już śmiało myśleć uczniowie Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej – Curie, ponieważ wniosek „Praktyka czyni Mistrza” został już zakwalifikowany do realizacji uzyskując wsparcie wysokości 109 192,00 €.

Ogromne szanse na wyjazd, tym razem do Włoch mają również uczniowie Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego, bo choć wniosek „Praktyki we Włoszech szansą na podniesienie kompetencji” znalazł się na liście rezerwowej z przyznanym wsparciem 109 206,00 €. to Narodowa Agencja już oficjalnie potwierdziła, iż część wniosków umieszczonych na liście rezerwowej zostanie przekazanych do dofinansowania ze środków EFS w ramach dostępnego budżetu projektu PO WER VET pt.: „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

Ponadto uczniowie obydwu szkół będą mieli również szansę na zagraniczne praktyki w ramach wniosku złożonego przez Fundację Młodzieży Wiejskiej, która współpracuje z naszymi szkołami, a jej wniosek również oczekuje na liście rezerwowej na przeniesienie do projektu PO WER VET.Gratulujemy i życzymy udanych praktyk w roku szkolnym 2020/2021.

WPiR/m

Komunikaty COVID-19 z Powiatu Gostynińskiego

 
   
Raport zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) w powiecie gostynińskim z dn. ...


UWAGA!

 

Wszelkie aktualne informacje na temat koronawirusa są aktualizowane i dostępne na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i na oficjalnej stronie rządowej:

www.gis.gov.pl

www.gov.pl/web/zdrowie

Zaleca się stosowanie zasad higieny zgodnie z instrukcją opublikowaną na dedykowanej stronie na platformie gov.pl 


Raport dla powiatu gostynińskiego z dn. 05.03.2021r.

Województwo Powiat/Miasto Liczba Liczba na 10 tys. mieszkańców Wszystkie przypadki śmiertelne Przypadki śmiertelne w wyniku Covid Przypadki śmiertelne w wyniku chorób współistniejących
mazowieckie gostyniński 9 2.01 0 0 0

...