Wyszukaj

Powiatowa Wigilia 2019

Zmień wielkość czcionki:

wigd

 

Grudzień to ostatni miesiąc w roku, a więc szczególny okres w życiu każdego z nas. Dokonujemy pierwszych podsumowań i zastanawiamy się nad planami na kolejne 12 miesięcy. To także okres Świąt Bożego Narodzenia. W tym okresie wszyscy myślimy        o  spędzeniu czasu z rodziną, wspólnej wigilijnej kolacji, ubieraniu choinki czy wręczaniu sobie nawzajem prezentów.
    W dniu 19 grudnia 2019 roku „magię świąt” Starostwo Powiatowe w Gostyninie przeniosło także w mury urzędu. W siedzibie urzędu odbyła się uroczysta wigilia. Wydarzenie  to już nikogo nie dziwi i jest stałym punktem w corocznym kalendarzu. Na uroczystość tą przybył między  innymi:  ks. bp dr hab. Wojciech Osiał, ks. kan. mgr Ryszard Kruszewski ks. Zbigniew Ciechomski, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie    w osobie Zastępcy Komendanta  podinsp. Robert Koper, przedstawiciele KP PSP w Gostyninie w osobach Komendant st. bryg. mgr  inż. Roman Kossobudzki i Zastępca Komendanta mł. bryg. mgr Mariusz Ostrowski, kierownicy jednostek organizacyjnych powiatu, samorządowcy szczebla gminnego i powiatowego z terenu powiatu gostynińskiego, dyrektorzy szkół i placówek opiekuńczo – wychowawczych z terenu powiatu oraz emeryci i pracownicy Starostwa .
W świąteczną atmosferę nas wszystkich wprowadziły Dzieci z Specjalnego Ośrodka Szkolno-wychowawczego w Gostyninie poprzez przygotowany przez nich występ artystyczno -muzyczny.
Wigilia pracownicza, to doskonały sposób by powiedzieć wszystkim „Dziękuję”. Przede wszystkim: dyrektorom, kierownikom, pracownikom, służbom dbającym na co dzień o nasze bezpieczeństwo oraz tym, którzy przez ten upływający rok razem pracowali na nasz sukces. Jeszcze raz wszystkim wymienionym i tym którzy, zostali pominięci z głębi serca za ich pracę i przybycie dziękujemy.

wigc

wigb

wigstar

wigdzie

 

WPiR