Mistrzowie z Gostynina

Zmień wielkość czcionki:

sz1

8 marca 2018r. na Hali Sportowej ARiMS w Siedlcach odbył się Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego – Siedlce 2018. W skład reprezentacji naszego Ośrodka weszli uczniowie: Marcin Wyczałkowski i Damian Magalski. Głównym celem turnieju było upowszechnienie gry w tenisa wśród dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, rewalidacja i integracja młodzieży poprzez sport, a także wybór reprezentacji województwa mazowieckiego na Mistrzostwa Polski. Nasi uczniowie odnieśli w Siedlcach znaczące sukcesy. Marcin Wyczałkowski zajął II miejsce i tym samym zakwalifikował się na Mistrzostwa Polski, Damian Magalski zajął zaś IV miejsce. Chłopcy zdobyli także II miejsce w klasyfikacji zespołowej, w kategorii powyżej lat 16.
17 marca 2018r. Marcin Wyczałkowski pod opieką trenera, nauczyciela wychowania fizycznego w naszym Ośrodku Pana Marcina Nowickiego, stanął do walki w XXV Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego „Sprawni – Razem” - Ciechanów 2018. Wysoki poziom umiejętności, predyspozycje, hart ducha i ogromne wsparcie trenera, pozwoliło na osiągnięcie ogromnego sukcesu. Marcin Wyczałkowski zajął II miejsce, zyskując tytuł wice – mistrza.
W czasie uroczystego apelu szkolnego zostały mu wręczone upominki wraz ze słowami podziękowania za godne reprezentowanie szkoły oraz organu prowadzącego – Starostwa Powiatowego w Gostyninie.
W imieniu Starosty Gostynińskiego Pana Tomasza Matuszewskiego, słowa uznania i upominki wręczył naszemu Mistrzowi Naczelnik Edukacji i Kultury Powiatu Gostynińskiego Pan Szymon Szczypawka. Jesteśmy szczęśliwi i dumni z sukcesów naszego wychowanka.