Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Zmień wielkość czcionki:

1Miejsce Marcelina Wasiak

Dnia 20.10.2016r., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gostyninie rozstrzygnięto VII edycję Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Przyroda gostynińska w obiektywie” organizowanego przez Starostę Gostynińskiego dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

W komisji uczestniczyli:

- Wojciech Karwowski - członek Ligi Ochrony Przyrody

- Krystyna Pius - członek Ligi Ochrony Przyrody

- Krzysztof Michalak - fotograf amator – Nadleśnictwo Gostynin

- Krzysztof Koper - artysta malarz – Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie,

- Andrzej Sierakowski – fotograf zawodowy – Studio Fotografii Cyfrowej Sierakowscy w Gostyninie,

- Grzegorz Orzeł - pracownik Starostwa Powiatowego

- Mateusz Kowalski – pracownik Starostwa Powiatowego

- Przemysław Balcerzak - pracownik Starostwa Powiatowego

- Katarzyna Brzozowska - pracownik Starostwa Powiatowego

Komisja w ww. składzie wybrała w poszczególnych kategoriach następujących laureatów:

W kategorii szkół podstawowych:

  1. miejsce - Marcelina Wasiak – „Jezioro Białe” Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gostyninie,

  2. miejsce - Dominik Nyckowski – „Smaczna wierzba” Stefanów, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gostyninie,

  3. miejsce – Karolina Piekarska – „Zima” Zalew Piechota, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gostyninie,

Wyróżnienia:

  1. Kacper Rowiński – „Wycinka drzew w lesie” okolice jez. Sumino – Szkoła Podstawowa w Emilianowie,

  2. Klaudia Tyszkiewicz – „Jezioro łabędzie” Gaśno gm. Gostynin, Szkoła Podstawowa w Zwoleniu,

  1. Agata Kacprzak – „Rusałka Admirał” Legarda gm. Gostynin, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gostyninie,

W kategorii szkół gimnazjalnych:

  1. miejsce - Mikołaj Rowiński – „Las przy jeziorze Sumino”, Gimnazjum Nr 2 w Gostyninie,

  2. miejsce – Alicja Gołaś – „Łąka nad Skrwą” Gostynin, Gimnazjum Nr 2 w Gostyninie,

  3. miejsce – Radosław Katarzyński – „Wędrowny rój” Choinek gm. Gostynin, Gimnazjum Nr 2 w Gostyninie,

Wyróżnienia:

  1. Otylia Rolińska – „Las” Luszyn gm. Pacyna, Gimnazjum w Pacynie,

  2. Maja Wiercińska – „Przedwiośnie” Luszyn gm. Pacyna, Gimnazjum w Pacynie,

  1. Marta Dłużniewska – „Łódka” Osiny gm. Gostynin, Gimnazjum Nr 1 w Gostyninie,

W kategorii szkół pond gimnazjalnych:

  1. miejsce – Karolina Jankowska – „Tajemnicza rzeka” Annopol gm. Szczawin Kościelny, Liceum Ogólnokształcące w Gostyninie,

  2. miejsce – Antoni Korajczyk – „Kasztan” Strzałki gm. Gostynin, Liceum Ogólnokształcące w Gostyninie,

  3. miejsce – Weronika Szydłowska – „Samotny żagiel” Jez. Białe, Liceum Ogólnokształcące w Gostyninie,

Wyróżnienia:

  1. Kacper Majewski – „Nad stawem, którego nie ma” Bolesławów gm. Gostynin, Liceum Ogólnokształcące w Gostyninie,

  2. Paulina Dymon- „Skrwa na Brzozówce”, Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie,

  3. Natalia Łąpieś – „Jesienne schody” Gostynin Rezerwat Dybanka, Gostynińskie Centrum Edukacyjne.

O terminie wręczenia nagród zarówno szkoły jak i laureaci zostaną powiadomieni osobną korespondencją.

 

administrator