Wyszukaj

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE "Z TUMSKIEGO WZGÓRZA" TYGODNIK PŁOCKI

Zmień wielkość czcionki:
PRZYPOMINAMY I ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA!

Powiat Gostyniński przystąpił do prestiżowego Plebiscytu "Z Tumskiego Wzgórza", - Wydarzenie Roku 2022 Na Mazowszu Płockim, organizowany przez "Tygodnik Płocki" od wielu już lat.
Pragniemy się pochwalić, że Kapituła Plebiscytu nominowała naszą inwestycję, jaką jest "Remont i adaptacja zabudowanej nieruchomości położonej w Gostyninie, ul. 3-go Maja 45, na Dom Pomocy Społecznej z uwzględnieniem likwidacji barier dla osób niepełnosprawnych".
Nominowani są: Arkadiusz Boruszewski - Starosta Gostyniński, Rafał Cicholc – Dyrektor Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Gostyninie.
Celem Plebiscytu jest wyłonienie, w drodze głosowania na kuponach znajdujących się w gazecie "Tygodnik Płocki" i za pomocą SMS-ów, najważniejszych wydarzeń minionego roku. Nasze zadanie otrzymało nominację w kategorii Na Mazowszu Płockim.
Głosowanie ruszyło 7 lutego 2023 roku, dlatego prosimy o udział w nim wszystkich mieszkańców Powiatu Gostynińskiego i wsparcie zrealizowanego zadania. Pochwalmy się naszym wspólnym osiągnięciem.
Głosowanie będzie trwało do 10 kwietnia 2023 roku.
* Jeśli chcesz zagłosować na to wydarzenie, wyślij SMS o treści NMP.11 na numer 73601 (koszt SMS-a 3,69 zł brutto)

  

Plebiscyt tygodnik plocki png
Witold Modrzejewski