Informacja o niezwłocznym zgłoszeniu wypadku do KRUS  

Zmiana Zarządzenia Starosty Gostynińskiego - Wydział Komunikacji

Wyszukaj

Uroczyste zakończenie roku w SOSW w Gostyninie

Zmień wielkość czcionki:

Uroczyste zakończenie roku w SOSW w Gostyninie

W piątek o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Gostyninie. Na zaproszenie Dyrektor szkoły Pani Joanny Łoski udział w wydarzeniu wzięli Starosta Gostyniński Arkadiusz Boruszewski, Skarbnik Powiatu Gostynińskiego Elżbieta Kijek oraz w imieniu Przewodniczącej Rady Powiatu Gostynińskiego Katarzyny Osowicz-Szczewczyk - Pani Joanna Nadratowska.

Było niezwykle wzruszająco, szczególnie podczas wspólnego oglądania slajdów ze zdjęciami uczniów i ich wychowawców podczas zajęć lekcyjnych i wycieczek szkolnych oraz bardzo muzycznie – wystąpił zespół szkolny „GWIAZDECZKI” przy akompaniamencie Marcina Ciszewskiego. Nie zabrakło podziękowań dla nauczycieli oraz dedykacji muzycznych dla wychowawców od swoich podopiecznych, którzy jako absolwenci żegnali się z murami tej szkoły.

Starosta Gostyniński Arkadiusz Boruszewski wspólnie z Dyrektor Joanną Łoską wręczyli świadectwa ukończenia szkoły absolwentom, jak również wyróżnienia dla osób, które osiągnęły bardzo wysokie wyniki w nauce. Starosta podziękował Pani Dyrektor SOSW oraz wszystkim pracownikom za owocną, dobrą współpracę oraz za zaangażowanie i sumienną pracę na rzecz dzieci i szkoły. Życzył wszystkim dzieciom, nauczycielom, rodzicom i opiekunom dobrego wypoczynku, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Na zakończenie Pani Dyrektor odczytała list od Przewodniczącej Rady Powiatu Gostynińskiego z podziękowaniami za wzorowo wykonywaną pracę oraz przekazała wyczekiwaną od dawna informację dotyczącą zaplanowanej inwestycji jaką jest budowa sali gimnastycznej przy SOSW w Gostyninie, na którą zostały już zabezpieczone środki finansowe.

Na zakończenie Dyrektor Joanna Łoska podziękowała „swojemu zespołowi”, czyli kadrze pedagogicznej oraz pracownikom za oddaną pracę na rzecz dobra dzieci uczących się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Gostyninie, a zaproszeni goście oraz nauczyciele i pracownicy szkoły w ramach podziękowań otrzymali wykonane przez dzieci pamiątki.

zzzazzzbzzzczzzdzzzezzzfzzzgzzzhzzzizzzj

Witold Modrzejewski