Informacja o niezwłocznym zgłoszeniu wypadku do KRUS  

Zmiana Zarządzenia Starosty Gostynińskiego - Wydział Komunikacji

Wyszukaj

Maturzyści 2022 zakończenie Roku szkolnego

Zmień wielkość czcionki:

Zakończenie Roku Szkolnego Klas Maturalnych w Powiecie Gostynińskim

            W dniu 29 kwietnia 2022r Starosta Gostyniński Arkadiusz Boruszewski, Przewodnicząca Rady Powiatu Katarzyna Osowicz-Szewczyk oraz Skarbnik Powiatu Elżbieta Kijek pożegnali na uroczystych apelach w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie, w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym oraz w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskie-Curi w Gostyninie tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla wszystkich uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

            Dyrektorzy szkół po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazali wyróżnienia i nagrody książkowe dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych, a najzdolniejsi zostali dodatkowo uhonorowani przez Starostę Gostynińskiego i Przewodniczącą Rady Powiatu. Z rąk Dyrektorów Szkół Listy gratulacyjne otrzymali także rodzice najzdolniejszych uczniów.

            Ten moment zostanie w pamięci wszystkich uczniów na długo. Dzień pełen wspomnień, zadumy nad tym co w murach swoich szkół przeżyli, oraz refleksji nad tym co przyniesie im przyszłość. Na pewno po latach z „łezką w oku" wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. W murach swoich szkół zrodziły się ich pierwsze wielkie odkrycia, pojawiły się wcześniej nieznane emocje, przyjaźnie i pierwsze uczucia. „Do widzenia przyjaciele, wspólnych spraw mieliśmy wiele, dziś ta nitka się urywa, coś się kończy, coś się zaczyna….”

Tekst i zdjęcia; J. Brudnowski

Wydział Promocji i Rozwoju Starostwo Powiatowe w Gostyninie.

aagce1aagce2

 

 

zs2zs3zs4zs5zs6alo1alo2alo3alo4alo5alo6

Witold Modrzejewski