ff

---------> Więcej informacji tutaj

Powrót na stronę główną

Informacja o niezwłocznym zgłoszeniu wypadku do KRUS  

Zmiana Zarządzenia Starosty Gostynińskiego - Wydział Komunikacji

Wyszukaj

POSIEDZENIE KOMISJI BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU

Zmień wielkość czcionki:

 

 DSC2808

POSIEDZENIE KOMISJI BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU

W dniu 10 marca br. w Starostwie odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku zwołane przez Starostę Gostynińskiego Pana Arkadiusza Boruszewskiego.
Podczas posiedzenia Komendant Powiatowy Policji i Państwowej Straży Pożarnej oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny przedstawili informację o stanie bezpieczeństwa i porządku na terenie Powiatu Gostynińskiego za 2020r.

Omawiano również obecną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu gostynińskiego w związku z zachorowaniami na COVID-19.


Biuro ds. Zarządzania
Kryzysowego i Bezpieczeństwa

 DSC2809
 DSC2813
 DSC2814
 DSC2820
 DSC2827
 DSC2838
 DSC2842
 

 

administrator

Komunikaty COVID-19 z Powiatu Gostynińskiego

 
   
Ogłoszenie Starosty Gostynińskiego z dnia 22 marca 2021 r.Ogłoszenie Starosty Gostynińskiego z dnia 22 marca 2021

-------------------------------------------

Szanowni Państwo, działając na podstawie § 21 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r. poz. 512) kierując się bezpieczeń-stwem mieszkańców i pracowników Starostwa oraz mając na względzie zachowanie wymogów sanitarnych oraz zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i osób obsługiwanychinformuję, że w Starostwie Powiatowym w Gostyniniebezpośrednia obsługa obywateli odbywa się z ograniczeniami oraz z ...